stránky Základní školy a mateřské školy nám. Jiřího z Lobkovic 22/121, Praha 3
 
Výuka a provoz školy od 2. listopadu

Výuka a provoz školy od 2. listopadu

Podle sdělení ministerstva školství a ministerstva zdravotnictví se školy od 2. listopadu neotevřou, vláda slíbila, že v pátek 30. 10. zveřejní informace o tom, kdy a za jakých okolností se budou školy otevírat (viz Twitter ministra školství). Jakmile budou dostupné informace, budeme vás informovat o dalším postupu. Zatím platí následující:

  • V týdnu od 2. 11. do 6. 11. pokračuje distanční výuka ve stejném režimu jako v období  od 14. 10. do 23. 10., tedy žáci se vzdělávají z domova.
  • Informace o tom, které hodiny probíhají on-line v Teams (tedy synchronní výuka – barevně vyznačeno), a stručné zadání pro asynchronní výuku (ikona informace k výuce v políčku vyučovací hodiny) jsou uvedeny v rozvrhu žáka ve Škole OnLine (podrobnější zadání naleznou žáci v týmu předmětu na Teams).
  • Provoz školní jídelny není přerušen, ale všem strávníkům jsou obědy hromadně odhlášeny. Kdo má zájem o oběd v týdnu od 2. 11. so 6. 11., musí si obědy přihlásit. Přihlášení obědů je možné e-mailem (jidelna@lobkovicovo.cz) , na telefonní záznamník (271 734 072) nebo přes e-jídelníček, a to nejpozději do 8.00 v pondělí 2. 11. Doporučujeme odebrat oběd do přinesených nádob, i když konzumace oběda v prostoru jídelny je za dodržení hygienických podmínek možná. Vydávání obědů pro přihlášené žáky probíhá v době od 12.15 do 13.00 v horní jídelně. Vstup do jídelny je možný jen přes vchod  pro cizí strávníky (roh budovy školy,  vlevo od hlavního vchodu – z pozice čelem ke vchodu).
Skip to content