stránky Základní školy a mateřské školy nám. Jiřího z Lobkovic 22/121, Praha 3
 
Online setkání s rodiči předškoláků (online den otevřených dveří)

Online setkání s rodiči předškoláků (online den otevřených dveří)

Vážení rodiče,

vzhledem k současné situaci bohužel nemůžeme uspořádat obvyklý den otevřených dveří ani další akce pro předškoláky a jejich rodiče. Proto jsme připravili alespoň jakýsi virtuální den otevřených dveří – online setkání s rodiči.

Na této schůzce se můžete setkat jak s našimi zkušenými učitelkami, které se specializují na výuku v prvním ročníku, tak s učitelkami, které vedou přípravné třídy. Setkání se samozřejmě účastní i vedení školy, tedy ředitelka školy nebo zástupkyně ředitelky. Toto setkání se uskuteční v aplikaci Microsoft Teams a proběhne ve dvou termínech:

  • v úterý 30. března 2021 od 14.00
  • ve středu 31. března od 17.00

Pokud máte zájem o účast na tomto setkání, vyplňte a odešlete prosím tento PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ (možnost přihlásit se již byla ukončena). V tomto formuláři vyberte termín setkání a uveďte e-mailovou adresu, na kterou Vám den před termínem schůzky zašleme údaje pro připojení. Můžete zde také předem napsat svůj dotaz nebo uvést téma, které Vás v souvislosti se zápisem a se vzděláváním v naší škole zajímá.

Schůzka bude nahrávána, záznam bude využit jako informační materiál pro ty, kteří se nebudou moci v uvedených termínech k setkání připojit (na vyžádání).

Těšíme se na setkání s Vámi.

Naděžda Hrebíková (ředitelka školy) a tým pedagogů

Skip to content