stránky Základní školy a mateřské školy nám. Jiřího z Lobkovic 22/121, Praha 3
 
Informace k úhradě obědů

Informace k úhradě obědů

Vážení rodiče,

v období distanční výuky zasílali někteří z Vás nadále trvalým příkazem peníze na úhradu školních obědů, vznikly tak přeplatky, které byly vráceny na Váš bankovní účet.

V době rotační výuky doporučujeme, abyste neposílali obvyklé měsíční zálohy,  neboť úhrada stravného je při rotační výuce samozřejmě nižší. Doporučujeme proto platit odpovídající měsíční zálohy nebo zaplatit jednorázovou zálohu ve výši 1000,- Kč, přeplatek bude vrácen na Váš bankovní účet v červenci.

Sledujte také stav  účtu na e-jídelníčku, můžete si ho také ověřit dotazem u vedoucí školní jídelny paní Stohanzlové telefonicky nebo e-mailem: 271 734 072, jidelna@lobkovicovo.cz

Připomínáme, že v době rotační výuky mají žáci vždy automaticky odhlášené obědy v týdnu distanční výuky a automaticky přihlášené obědy v týdnu prezenční výuky. Pokud tedy žák nechodí v době prezenční výuky do školy, je třeba oběd odhlásit. Naopak pokud si žák chodí vyzvedávat obědy v týdnu distanční výuky, je třeba obědy přihlásit. Přihlašování /odhlašování obědů probíhá obvyklými způsoby: prostřednictvím e-jídelníčku, e-mailem nebo telefonicky (výše uvedené kontakty na hospodářku školní jídelny).

Skip to content