stránky Základní školy a mateřské školy nám. Jiřího z Lobkovic 22/121, Praha 3
 
Karanténa ve školní jídelně Lobkovicovo

Karanténa ve školní jídelně Lobkovicovo

AKTULIZOVÁNO

Vážení rodiče,

bohužel nastala taková situace, že pracovnice školní jídelny budou od pátku 28. 1. 2022 v karanténě nařízené hygienickou stanicí. Z tohoto důvodu nemůžeme zajistit obědy v pátek 28. 1., jak bude fungovat školní stravování v dalších dnech, Vás ještě budeme informovat,  ale  pravděpodobně nebudeme schopni zajistit obědy ani v  několika dalších dnech, minimálně v pondělí 31. 1. a v úterý 1. 2. 2022. 

Při přípravě a výdeji obědů byla dodržována hygienická pravidla, nemělo by tedy být nutné přijímat karanténní opatření pro strávníky školní jídelny.

Obědy ve dnech uzavření jídelny mají všichni strávníci automaticky odhlášené.

Vybavte prosím děti v tyto dny vydatnějšími svačinami a dostatkem nápojů, především děti, které budou odpoledne ve školní družině. V pondělí 31. 1. bude vydáváno pololetní vysvědčení, odpolední vyučování tedy odpadá.

V PÁTEK 28. 1. ZAJIŠŤUJE ŠKOLA MÍSTO OBĚDA JEDNODUCHOU SVAČINU  ALESPOŇ PRO DĚTI, KTERÉ PŮJDOU DO ŠKOLNÍ DRUŽINY. NA DALŠÍ DNY (PŘEDBĚŽNĚ JDE O PONDĚLÍ A ÚTERÝ) ZAJIŠŤUJEME PRO VŠECHNY ŽÁKY MOŽNOST MÍSTO OBĚDA OBJEDNAT NÁHRADNÍ STUDENÉ JÍDLO. PODROBNĚJŠÍ INFORMACE O NÁHRADNÍM JÍDLE A ZPŮSOBU JEHO OBJEDNÁNÍ DOSTANETE E-MAILEM.

Děkujeme Vám za pochopení této složité situace.

Skip to content