E-jídelníček

Prostřednictvím e-jídelníčku můžete objednávat a odhlašovat obědy, kontrolovat stav vašeho konta a ověřovat docházku do jídelny.

e-jídelníček. 

Pro využívání všech funkcí e-jídelníčku se stačí:

1. zaregistrovat  se platným e-mailem a zadáním hesla, tím dojde k vytvoření uživatelského účtu.

2. Přihlašte se ke svému účtu.

3. Následně  připojte ke svému účtu strávníka – k tomu použijte přihlašovací údaje, které obdrží rodiče od třídního učitele (případně od vedoucí jídelny).

Další přihlašování již bude probíhat přes Vámi zadaný e-mail a heslo.

Ke každému účtu může být přiřazeno více strávníků, proto není nutné, v případě správy více strávníků, se stále přihlašovat a odhlašovat. I množství uživatelských účtů, které mají přiřazeno strávníka, není omezeno. Je tedy možné, aby každý z rodičů (případně dětí) používal vlastní přihlášení.

Další informace najdete také na stránkách e-jídelníček.

Další články:

4. školní týden na Perunce

V úterý 26. 9. jde přípravná třída na vycházku v okolí školy. Ve středu 27. 9. navštíví 4. třídy Poslaneckou sněmovnu. Na pátek 29. 9. je vyhlášeno ředitelské volno.

3. školní týden na Perunce

Ve středu 20. 9. 2023 se čtvrté třídy zúčastní akce Den stromů.  https://lhmp.cz/2023/08/17/pozvanka-prozijte-s-nami-den-stromu-v-kunratickem-lese/  

Volby do školské rady

Vážení rodiče, funkce jednoho člena  školské rady, který zastupoval zákonné zástupce za pracoviště Lobkovicovo, a  jednoho člena školské rady, který zastupoval zákonné zástupce za pracoviště

Skip to content