Naše škola se zapojila do projektu Nenech to být. Jeho smyslem je nabídnout žákům i rodičům dostupný bezpečný prostor pro nahlášení případu, kdy je někomu ubližováno. Jedná se tedy o nástroj v prevenci šikany na školách. Projekt podporuje ministerstvo školství, Linka bezpečí a Pedagogicko-psychologická poradna Brno. Odkaz na web projektu Nenech to být. K dispozici je i aplikace pro mobilní telefony.

Aktuálně ve škole (43. týden)
pracoviště Lobkovicovo V pondělí 22. 6. proběhne ve většině tříd Den s třídním učitelem. Třída 9.A se zúčastní hry Lasergame a třída 5.A vyrazí na piknik

