Pardubický a Královehradecký kraj

V měsíci březnu jsme zahájili nový měsíční projekt a na mapě se seznámili s Pardubickým a Královehradeckým krajem. Ve středu 6.3.2019 jsme se společně vydali na stanici Hasičského záchranného sboru – Průběžná, kde na nás čekal profesionální hasič, který nás provedl hasičskou stanicí. Děti mohly nahlédnou do hasičských aut, viděly vybavení hasičů, zkusily si i helmu a vyběhly na cvičnou věž. Další středu 13.3.2019 zkrášlily vestibul školy perníkové chaloupky. 20.3.2019 nás navštívila Africká skupina Emongo s bubny. Jak se dětem líbila, můžete shlédnou v naší fotogalerii. Poslední středu si děti zasportovaly ve třech disciplínách: jízda na koni, hromadný závod a svázané nohy. Výherci si odnesli věcné ceny.

Fotogalerie

HZS:

perníkové chaloupky:

africká skupina:    

sportovní hry:

 

 

Další články:

TŘÍDNÍ SCHŮZKY

pracoviště Lobkovicovo úterý 23. 4. 2024 – od 17, 00 hodin pro II. stupeň, následují konzultace do 19,00 hodin              

LOB – Rodičovská brigáda

Milí rodiče, máme na Vás velkou prosbu. V sobotu 20. dubna 2024 od 9:00 na zahradě školy sestavíme, nalakujeme a usadíme dřevěný domek, který bude

Aktuálně ve škole (32. týden)

pracoviště Lobkovicovo V pondělí 8.4. mají 5.A a 5.B naplánovanou dopravní výchovu.1.A a 2.A navštíví stanici přírodovědců.Tento den probíhá sbírka pro Klokánek. V úterý 9.

Skip to content