Rekreační středy – únor

Únor byl krátký, a tak, než jsme se rozešli na jarní prázdniny, nás modré oddělení, firma Šikulové, pozvala na výrobu autíček ,,na setrvačník“. Všichni vyráběli, malovali a zdobili. Když bylo vyrobeno, začal závod, které auto nejdál dojede. Po prázdninách firma Hračík pořádala „Rej masek“ s vystoupením. Každé oddělení si připravilo vystoupení  – např. taneční, pěvecké nebo divadelní. Porota z řad dětí udělila body a vítězem se stalo modré oddělení. Poslední středu v měsíci k nám zavítal břichomluvec Zdeněk Polach s Matýskem. Je to jediný břichomluvec v České republice. Matýska děti již znaly ze soutěže Československo má talent. Odpoledne byl  z tělocvičny  slyšet jen dětský smích.

fotogalerie:

výroba aut:

karneval:

břichomluvec:

Další články:

Aktuálně ve škole (26. týden)

pracoviště Lobkovicovo Sedmé ročníky jsou na týdenním lyžařský výcvikový kurz do Janova nad Nisou. V pondělí 26. 2. čeká 5.A a 5.B dopravní výchova. V

Kroužky doučování pro děti cizince

Kroužky doučování pro děti cizince probíhají v rámci projektu obce „Praha 3 – Společné soužití 2024“ na podporu držitelů dočasné ochrany spolufinancovaného Ministerstvem vnitra ČR.

Karneval

V únoru se ve družině konal tradiční karneval.   

Skip to content