COVID19 – Školní družina 4

Ahoj děti,
doufáme, že se vám podařilo tipnout si, které paní vychovatelce patří její domácí mazlíček. Připravily jsme pro vás lehkou opět fotografickou soutěž, myslíme si, že určitě tentokrát se vám podaří rozluštiť správnou odpověď.
1. Jak pořád čekáme a těšíme se na vás, tak jsme trochu zestárly.
fotky řešení 14.4.

fotogalerie:

Výsledky soutěže: 1.Jíťa, 2.Danča, 3.Hanka, 4.Marťa, 5.Zuzka, 6.Terka

2. Blíží se Velikonoce, tak si je hezky užijte, jak to jen půjde. Připravily jsme pro vás pár nápadů. Vzpomeňte si jak jsme vařili v družině, tak si myslíme, že by jste mohli pod názvem POMŮŽEME MAMINĚ, NEVYLEZEM Z KUCHYNĚ, celé rodině připravit nějakou ňamku.
fotogalerie:

3. Jak bojovat proti tomu ošklivému virákovi, co nás nutí nosit roušky. Podívejte se na video a můžete si zkusit zatancovat taky. Až se sejdeme v družině, tak to zase pořádně rozjedeme jako na charitě – Když nemůžeš tak přidej víc. To si klidně můžete zopakovat také. Čím víc pohybu, tím se lépe ochráníme.

Krásné Velikonoce přeje celá duhová družina

https://www.facebook.com/mpbrno/videos/275406640116846/

Další články:

McDonald´s Cup

Ve středu 17. dubna a ve čtvrtek 18. dubna proběhl v areálu SARA Pražačka 25. ročník fotbalového turnaje McDonald´s Cup. Obou turnajů se účastnilo 9

LOB – Rodičovská brigáda

Milí rodiče, máme na Vás velkou prosbu, V SOBOTU 20. dubna od 9:00 (v případě deště v neděli 21. 4.) na zahradě školy sestavíme, nalakujeme a usadíme DŘEVĚNÝ

Skip to content