COVID19 – Školní družina 4

Ahoj děti,
doufáme, že se vám podařilo tipnout si, které paní vychovatelce patří její domácí mazlíček. Připravily jsme pro vás lehkou opět fotografickou soutěž, myslíme si, že určitě tentokrát se vám podaří rozluštiť správnou odpověď.
1. Jak pořád čekáme a těšíme se na vás, tak jsme trochu zestárly.
fotky řešení 14.4.

fotogalerie:

Výsledky soutěže: 1.Jíťa, 2.Danča, 3.Hanka, 4.Marťa, 5.Zuzka, 6.Terka

2. Blíží se Velikonoce, tak si je hezky užijte, jak to jen půjde. Připravily jsme pro vás pár nápadů. Vzpomeňte si jak jsme vařili v družině, tak si myslíme, že by jste mohli pod názvem POMŮŽEME MAMINĚ, NEVYLEZEM Z KUCHYNĚ, celé rodině připravit nějakou ňamku.
fotogalerie:

3. Jak bojovat proti tomu ošklivému virákovi, co nás nutí nosit roušky. Podívejte se na video a můžete si zkusit zatancovat taky. Až se sejdeme v družině, tak to zase pořádně rozjedeme jako na charitě – Když nemůžeš tak přidej víc. To si klidně můžete zopakovat také. Čím víc pohybu, tím se lépe ochráníme.

Krásné Velikonoce přeje celá duhová družina

https://www.facebook.com/mpbrno/videos/275406640116846/

Další články:

Aktuálně ve škole (13. týden)

pracoviště Lobkovicovo pracoviště Perunova Ve středu 29. 11. navštíví školní družina Muzeum policie. V pátek 1. 12. navštíví knihovnu 3.B. V pátek 1. 12.  jde 2.B a 3.A na

Přijetí žáka ze zahraniční školy

Pokud máte zájem o to, aby bylo ke vzdělávání přijato dítě, které se dosud vzdělávalo v zahraniční škole, je možné podat písemnou žádost o přijetí

Skip to content