COVID19 – Školní družina 9

Ahoj děťátka,
tak jak jste si užily víkend? Doufám, že jste byly někde na výletě nebo jste si vymyslely jinou super zábavu.
1. Je nám jasné, že už se doma asi trochu nudíte a rodičům trochu tečou nervíky. Byly bychom rády, kdybyste se vyfotily, jak trávíte čas bez kamarádů, kde jste byly na výletech nebo co jste zažily hezkého. Když nefotíte, klidně stačí i namalovaný obrázek. Všechno si pěkně schovejte a až se uvidíme všechno nám ukážete.
2. Teď zase jedna tipovačka. Poznej svou paní vychovatelku podle nohou.
fotogalerie:

Výsledky soutěže: 1. Marťa, 2. Danča, 3. Terka, 4. Jíťa, 5. Zuzka, 6. Hanka
3.Tak trochu sportíku. Určitě si rády připomenete naše charitativní cvičeníčko.

Co takhle další VÝZVA?
Čarodějnická výzva – Doběhnout a chytit čarodějnici.
Závod na 500 metrů. Trasu si změřte třeba tak, že ujdete 500 kroků nebo kdyby s vámi běželi i rodiče a budou mít hodinky, kde jsou nejen metry, ale i čas. Bylo by to super. Čas si zaznamenejte také do tabulky. Máte na to čas od 28. 4. – 1. 5.

Držíme vám palce, ať vše zvládnete uběhnout. Není důležitý čas, ale radost z běhu a doběhnutí. A KDYŽ NEMŮŽEŠ, TAK PŘIDEJ VÍC.

Vaše vychovatelky Marťa, Hanka, Zuzka, Terka, Jíťa a Danča

Další články:

Aktuálně ve škole (13. týden)

pracoviště Lobkovicovo pracoviště Perunova Ve středu 29. 11. navštíví školní družina Muzeum policie. V pátek 1. 12. navštíví knihovnu 3.B. V pátek 1. 12.  jde 2.B a 3.A na

Přijetí žáka ze zahraniční školy

Pokud máte zájem o to, aby bylo ke vzdělávání přijato dítě, které se dosud vzdělávalo v zahraniční škole, je možné podat písemnou žádost o přijetí

Skip to content