OLYMPIJSKÉ HRY V MINULOSTI

   V posledním měsíčním projektu jsme proputovali olympijské hry v minulosti. Podívali jsme se na zahájení novodobých Olymp. her v Athénách a zaběhli si maraton. Odtud rovnou na ZOH v Naganu, kde jsme si připomněli úspěchy naších hokejistů a K. Neumanové. V Mexiku se z nás staly sportovní gymnastky pod vedením Věry Čáslavské. Poslední návštěvou bylo Tokio, kde jsme se vrhli na míčové hry a připomněli si tak stříbrné úspěchy našich volejbalistů. Celý měsíc bylo vidět, jak si děti sport užívají, protože vlivem covidu cvičit nesměly. Od září se děti můžou těšit na Olympijský běh, který už jsem pro ně registrovala a Olympijský víceboj, který jsme již v minulých letech zdárně  zvládli.

fotogalerie:

Přejeme všem krásné prázdniny, odpočiňte si a naberte nové síly do příštího školní roku.              Martina Baladová

 

 

Další články:

Kroužky doučování pro děti cizince

Kroužky doučování pro děti cizince probíhají v rámci projektu obce „Praha 3 – Společné soužití 2024“ na podporu držitelů dočasné ochrany spolufinancovaného Ministerstvem vnitra ČR.

Karneval

V únoru se ve družině konal tradiční karneval.   

Aktuálně ve škole (25. týden)

pracoviště Lobkovicovo V pondělí 19. 2. jde 4.A a 5.B bruslit.  V úterý 20. 2. jde část školní družiny bruslit. Ve středu 21. 2. jde 8.C prozkoumávat Barokní

Skip to content