Krásné léto

plné pohody, odpočinku, krásného počasí a  dobré nálady přejeme všem dětem, rodičům i pracovníkům školy. 
Těšíme se na setkání po prázdninách a na to, že se budeme od září zase spolu společně učit a pracovat!

Další články:

Obhajoby absolventských prací

Naši žáci 9. ročníku mají za sebou  obhajobu absolventských prací. Tento projekt je příležitostí ukázat, že dokážou samostatně vyhledávat informace, pracovat s nimi, kriticky je

Ozdravný pobyt v Harrachově

Perunka dorazila v pořádku na ozdravný pobyt do Harrachova. Po příjezdu se děti ubytují a následně vyrazí prozkoumat okolí a seznámit se s krásami místní

Ozdravný pobyt v Itálii

Včera se třídy 6.A, 6.B a 7.C vydaly z Prahy autobusem na dlouho očekávaný ozdravný pobyt v Itálii. Cesta byla poměrně náročná, především kvůli nočnímu