plné pohody, odpočinku, krásného počasí a dobré nálady přejeme všem dětem, rodičům i pracovníkům školy.
Těšíme se na setkání po prázdninách a na to, že se budeme od září zase spolu společně učit a pracovat!

Obhajoby absolventských prací
Naši žáci 9. ročníku mají za sebou obhajobu absolventských prací. Tento projekt je příležitostí ukázat, že dokážou samostatně vyhledávat informace, pracovat s nimi, kriticky je

