Informace k platbám a přihlašování obědů

Vážení rodiče,

připomínáme Vám, že platby za obědy ve školní jídelně probíhají předem, musí být tedy zaslány nejlépe v posledním týdnu měsíce na měsíc následující. Na začátku měsíce jsou zaplacené obědy vždy automaticky objednány, pokud na začátku měsíce není platba na tento měsíc připsána na účet školní jídelny, systém automaticky obědy na celý měsíc odhlásí a dětem nemůžou být obědy vydávány. Rovněž v tom případě není aktivní systém pro elektronické objednávání.

Odhlášení obědů (např. z důvodu nemoci) je možno nadále provádět až do do 8.00 hodin v daný den, a to e-mailem nebo na záznamník konkrétní školní jídelny (LOB nebo PER).

Vzhledem k tomu, že je potřeba objednávat suroviny a potraviny podle počtu objednaných jídel, bude přihlašování, odhlašování a pokud je možný výběr z menu („1 nebo 2“) nadále možný prostřednictvím elektronického systému (e-jídelníček) i  pomocí čipů na terminálu v jídelně pouze do 14 hodin dva pracovní dny předem.

Evidence (platby a objednávky) pro školní stravování není propojena se ŠoL ani s omlouváním dětí při jejich nepřítomnosti ve škole, odhlašování obědů je proto potřeba provádět zvlášť.

Děkujeme za pochopení.

Další články:

Aktuálně ve škole (26. týden)

pracoviště Lobkovicovo Sedmé ročníky jsou na týdenním lyžařský výcvikový kurz do Janova nad Nisou. V pondělí 26. 2. čeká 5.A a 5.B dopravní výchova. V

Kroužky doučování pro děti cizince

Kroužky doučování pro děti cizince probíhají v rámci projektu obce „Praha 3 – Společné soužití 2024“ na podporu držitelů dočasné ochrany spolufinancovaného Ministerstvem vnitra ČR.

Karneval

V únoru se ve družině konal tradiční karneval.   

Skip to content