Školní autobusová linka Třebešín – Želivského – Olšanské hřbitovy – AKTUALIZACE

Na základě žádosti o zavedení dalšího spoje linky 146/268 bude jezdit k naší škole od 15. 4. 2024 další spoj této linky, který odjíždí ze zastávky Třebešín ve směru Želivského v 7:14. Věřím, že ho rádi někteří školáci využijí a vyhnou se tak cestování plnějším autobusem, který z této stanice odjíždí o deset minut později. 

————————————————–

Od 1. 9. 2022 je zaveden nový školní autobusový spoj 268. Autobus číslo 146, který odjíždí ze zastávky Třebešín v 7.24 bude na zastávce Želivského přečíslován na linku 268 a bude pokračovat na nově zřízenou zastávku Olšanské hřbitovy, autobus jede v této trase přímo, není nutný přestup.

Jízdní řád autobusu 146 ZDE

Jízdní řád autobusu 268 ZDE

Další články:

Pozvánka na rodičovskou kavárnu

Vážení rodiče, zveme Vás na online setkání v rodičovské kavárně, která jsou pořádaná v rámci projektu MAP Praha 3 pro vzdělávání. Tématem setkání je rozvoj grafomotoriky,

Květinový den 15. 5. 2024

Ve středu 15.5. se koná již 28. ročník sbírky Český den proti rakovině.  A naše škola je opět u toho. Několik dvojic dobrovolníků vyrazí ve středu

Skip to content