LOB – Rodičovská brigáda

Milí rodiče,

máme na Vás velkou prosbu,

V SOBOTU 20. dubna od 9:00 (v případě deště v neděli 21. 4.) na zahradě školy sestavíme, nalakujeme a usadíme DŘEVĚNÝ DOMEK, který bude sloužit k úschově židlí pro VENKOVNÍ VÝUKU, kterou si přejí naše děti. V pátek 19. 4. v 16 h. uvítáme pomoc se složením dovezeného materiálu. Z organizačních důvodů mi prosím dejte dopředu vědět, že se zapojíte. Každá ruka (i levá) dobrá! Za Klub rodičů a děti děkuje a na budovatelské zážitky se těší

Lenka Jandáková

+420 737 738 686
krlobkovicovo@gmail.com       

Další články:

Pozvánka na rodičovskou kavárnu

Vážení rodiče, zveme Vás na online setkání v rodičovské kavárně, která jsou pořádaná v rámci projektu MAP Praha 3 pro vzdělávání. Tématem setkání je rozvoj grafomotoriky,

Květinový den 15. 5. 2024

Ve středu 15.5. se koná již 28. ročník sbírky Český den proti rakovině.  A naše škola je opět u toho. Několik dvojic dobrovolníků vyrazí ve středu

Skip to content