Turnaj ve vybíjené dívky

V pondělí 20. května proběhl na TJ SPOJE dívčí turnaj ve vybíjené.

Hrací model byl stejný, jako při turnaji chlapců. Účastnilo se šest škol. Týmy byly rozděleny do dvou skupin. V naší skupině jsme se opět setkali se ZŠ Pražačka a nově se ZŠ Chmelnice. Skupinu jsme tentokrát vyhráli.

Ve finále jsme bohužel nestačili na ZŠ Chelčického.

Holky podaly dobrý, bojovný výkon.

Ráda bych jim poděkovala za vzornou reprezentaci školy.

Další články:

Obhajoby absolventských prací

Naši žáci 9. ročníku mají za sebou  obhajobu absolventských prací. Tento projekt je příležitostí ukázat, že dokážou samostatně vyhledávat informace, pracovat s nimi, kriticky je

Ozdravný pobyt v Harrachově

Perunka dorazila v pořádku na ozdravný pobyt do Harrachova. Po příjezdu se děti ubytují a následně vyrazí prozkoumat okolí a seznámit se s krásami místní

Ozdravný pobyt v Itálii

Včera se třídy 6.A, 6.B a 7.C vydaly z Prahy autobusem na dlouho očekávaný ozdravný pobyt v Itálii. Cesta byla poměrně náročná, především kvůli nočnímu