Pražské poetické setkání – postup do krajského kola

Ve dnech 25. a 26. 3. 2025 proběhlo v KC Vozovna Pražské poetické setkání. Letos se recitační soutěže zúčastnilo rekordních 74 recitátorů z 10 škol. Matylda Čadová, Emília Kroftová, Aneta Vaškových, Berenika Charšků, Karla Slavíková, Anna Ornestová a Leontýna Filipová s velkou odvahou recitovaly před naplněným sálem a odbornou porotou své oblíbené básně. Vaše vystoupení byla inspirující a ukázala, že poezie má stále své místo v našich životech.

Zvláštní gratulaci zasíláme naší žákyni, Leontýně Filipové, která postoupila do krajského kola v kategorii 4 (8. – 9. třídy). Držíme ti palce a přejeme hodně štěstí! Tvé umělecké nadání a píle se jistě zúročí i na krajské úrovni.

Další články:

Ztráty a nálezy

Předměty ze ztrát a nálezů z minulého školního roku si můžete prohlédnout a vyzvednout ve vestibulu školy od 1. do 5. září.Po tomto datu budou

Školní družina informuje

V pondělí dne 1. 9. 2025 je školní družina z organizačních důvodů omezena pouze na odpolední provoz s ukončením v 16:00. Z rozhodnutí č. RMČ/2025/0309

PIRÁTSKÁ PLAVBA LODÍ

Náš celoroční projekt – Cestu kolem světa jsme zakončili pirátskou plavbou lodí. Přejeme krásné léto.

Skip to content