Ozdravný pobyt v přírodě – Krkonoše

Hlásíme, že jsme dorazili v pořádku na ozdravný pobyt v přírodě. Cesta proběhla bez problémů, děti jsou v dobré náladě a už se zabydlují. Těšíme se na krásně prožitý týden!

Tým pedagogů

Další články:

Na kus řeči s vedením školy

Milí rodiče,v rámci Zahradní slavnosti bychom Vás jako nové vedení školy rádi pozvali na neformální setkání „Na kus řeči s vedením školy“. Rádi Vám krátce

Aktuálně ve škole (41. týden)

pracoviště Lobkovicovo V pondělí 8. 6. vyrážejí třídy 7.A a 7.B na Posázavský vandr. Vybrané třídy odjíždějí na ozdravný pobyt v přírodě. Třída 9.B bude