7.C si užila únikovku

V pondělí 22.9.2025 se třída 7.C vydala do DDM Ulita, kde se děti zúčastnily únikové hry Únik z planety Mars.
Žáci byli rozděleni do tří skupin a postupně se vystřídali na třech stanovištích – sportovní část bumper bally, což se ukázalo být poměrně náročná disciplína. Na druhém stanovišti si žáci vyzkoušeli týmové hry zaměřené na paměť, pozornost a spolupráci a třetí část byla samotná úniková hra. Celé dopoledne se neslo v duchu zábavy, napětí i týmové spolupráce.

Další články:

Na kus řeči s vedením školy

Milí rodiče,v rámci Zahradní slavnosti bychom Vás jako nové vedení školy rádi pozvali na neformální setkání „Na kus řeči s vedením školy“. Rádi Vám krátce

Aktuálně ve škole (41. týden)

pracoviště Lobkovicovo V pondělí 8. 6. vyrážejí třídy 7.A a 7.B na Posázavský vandr. Vybrané třídy odjíždějí na ozdravný pobyt v přírodě. Třída 9.B bude