7.C si užila únikovku

V pondělí 22.9.2025 se třída 7.C vydala do DDM Ulita, kde se děti zúčastnily únikové hry Únik z planety Mars.
Žáci byli rozděleni do tří skupin a postupně se vystřídali na třech stanovištích – sportovní část bumper bally, což se ukázalo být poměrně náročná disciplína. Na druhém stanovišti si žáci vyzkoušeli týmové hry zaměřené na paměť, pozornost a spolupráci a třetí část byla samotná úniková hra. Celé dopoledne se neslo v duchu zábavy, napětí i týmové spolupráce.

Další články:

Aktuálně ve škole (43. týden)

pracoviště Lobkovicovo V pondělí 22. 6. proběhne ve většině tříd Den s třídním učitelem. Třída 9.A se zúčastní hry Lasergame a třída 5.A vyrazí na piknik

Ozdravný pobyt v Itálii

Včera se třídy 6.A, 6.B a 7.C vydaly z Prahy autobusem na dlouho očekávaný ozdravný pobyt v Itálii. Cesta byla poměrně náročná, především kvůli nočnímu

9.A na exkurzi ve stanici metra Flora

Stanice metra Flora je od 2. února 2026 pro cestující zcela uzavřena kvůli rozsáhlé rekonstrukci, která potrvá přibližně deset měsíců. Vlaky stanicí v současnosti pouze