Florbalistky z 8. a 9. ročníku vybojovaly skvělé 2. místo!

Děvčata z 8. a 9. ročníku naší školy se zúčastnila florbalového turnaje mezi školami na Praze 3. Během napínavých zápasů předvedla velké nasazení, týmovou spolupráci a bojovnost, díky nimž si nakonec vybojovala vynikající 2. místo – a to jen o dva góly za vítězkami!

Celý tým ukázal, že má sportovní srdce na správném místě a že fair play a týmový duch jsou pro naše hráčky samozřejmostí.

Děvčatům srdečně gratulujeme k výbornému výkonu a děkujeme za vzornou reprezentaci školy!

Další články:

Na kus řeči s vedením školy

Milí rodiče,v rámci Zahradní slavnosti bychom Vás jako nové vedení školy rádi pozvali na neformální setkání „Na kus řeči s vedením školy“. Rádi Vám krátce

Aktuálně ve škole (41. týden)

pracoviště Lobkovicovo V pondělí 8. 6. vyrážejí třídy 7.A a 7.B na Posázavský vandr. Vybrané třídy odjíždějí na ozdravný pobyt v přírodě. Třída 9.B bude