Turnaj ve florbale

V pondělí 10. listopadu 2025 se naši chlapci zúčastnili turnaje ve florbale IV. kategorie, kterého se zúčastnilo celkem devět škol. Hned v prvním zápase tým vybojoval remízu 2:2, druhý zápas se bohužel nevydařil a skončil porážkou 0:5. Chlapci se však nevzdali, v dalším utkání zvítězili 5:1 a ukázali, že mají bojovného ducha.

Před posledním zápasem bylo jasné, že k postupu do semifinále potřebujeme vyhrát alespoň o pět branek – a náš tým to dokázal fantastickým výsledkem 8:0! Tento výkon nás posunul mezi čtyři nejlepší týmy turnaje. V semifinále jsme sice podlehli silnému soupeři, ale i tak jsme obsadili pěkné 4. místo.

Gratulujeme všem hráčům za nasazení, týmového ducha a skvělou reprezentaci školy!

Další články:

Obhajoby absolventských prací

Naši žáci 9. ročníku mají za sebou  obhajobu absolventských prací. Tento projekt je příležitostí ukázat, že dokážou samostatně vyhledávat informace, pracovat s nimi, kriticky je

Ozdravný pobyt v Harrachově

Perunka dorazila v pořádku na ozdravný pobyt do Harrachova. Po příjezdu se děti ubytují a následně vyrazí prozkoumat okolí a seznámit se s krásami místní

Ozdravný pobyt v Itálii

Včera se třídy 6.A, 6.B a 7.C vydaly z Prahy autobusem na dlouho očekávaný ozdravný pobyt v Itálii. Cesta byla poměrně náročná, především kvůli nočnímu