Turnaj ve florbale

V pondělí 10. listopadu 2025 se naši chlapci zúčastnili turnaje ve florbale IV. kategorie, kterého se zúčastnilo celkem devět škol. Hned v prvním zápase tým vybojoval remízu 2:2, druhý zápas se bohužel nevydařil a skončil porážkou 0:5. Chlapci se však nevzdali, v dalším utkání zvítězili 5:1 a ukázali, že mají bojovného ducha.

Před posledním zápasem bylo jasné, že k postupu do semifinále potřebujeme vyhrát alespoň o pět branek – a náš tým to dokázal fantastickým výsledkem 8:0! Tento výkon nás posunul mezi čtyři nejlepší týmy turnaje. V semifinále jsme sice podlehli silnému soupeři, ale i tak jsme obsadili pěkné 4. místo.

Gratulujeme všem hráčům za nasazení, týmového ducha a skvělou reprezentaci školy!

Další články:

Aktuálně ve škole (43. týden)

pracoviště Lobkovicovo V pondělí 22. 6. proběhne ve většině tříd Den s třídním učitelem. Třída 9.A se zúčastní hry Lasergame a třída 5.A vyrazí na piknik

Ozdravný pobyt v Itálii

Včera se třídy 6.A, 6.B a 7.C vydaly z Prahy autobusem na dlouho očekávaný ozdravný pobyt v Itálii. Cesta byla poměrně náročná, především kvůli nočnímu

9.A na exkurzi ve stanici metra Flora

Stanice metra Flora je od 2. února 2026 pro cestující zcela uzavřena kvůli rozsáhlé rekonstrukci, která potrvá přibližně deset měsíců. Vlaky stanicí v současnosti pouze