9.A si užila bruslení pod Žižkovskou věží

Třída 9.A si i letos naplno užila tradiční zimní (nebo spíše „jarně-zimní“) bruslení pod Žižkovskou věží. Ačkoli počasí připomínalo spíš konec března než polovinu zimy, ledová plocha byla ve výborném stavu a dětem nabídla skvělou možnost strávit část vyučování mimo školní lavice

Po příchodu k ledové ploše si všichni rychle nazuli brusle, zkontrolovali tkaničky a s úsměvy vyrazili na led. Zkušenější bruslaři hned předváděli své dovednosti, zatímco ti méně jistí jezdili opatrněji – ale s o to větším odhodláním. Deváťáci si bruslení pod žižkovskou dominantou užili naplno a domů se vraceli s dobrým pocitem i příjemnou únavou z vydařeného společného dne.

Další články:

Obhajoby absolventských prací

Naši žáci 9. ročníku mají za sebou  obhajobu absolventských prací. Tento projekt je příležitostí ukázat, že dokážou samostatně vyhledávat informace, pracovat s nimi, kriticky je

Ozdravný pobyt v Harrachově

Perunka dorazila v pořádku na ozdravný pobyt do Harrachova. Po příjezdu se děti ubytují a následně vyrazí prozkoumat okolí a seznámit se s krásami místní

Ozdravný pobyt v Itálii

Včera se třídy 6.A, 6.B a 7.C vydaly z Prahy autobusem na dlouho očekávaný ozdravný pobyt v Itálii. Cesta byla poměrně náročná, především kvůli nočnímu