Malování do sněhu

Během Výtvarného semináře zažily naše děti opravdu netradiční a nezapomenutelnou aktivitu – díky sněhové nadílce mohly tvořit přímo venku a malovat do sněhu. Tato originální forma výtvarné práce rozvíjela jejich kreativitu, fantazii i schopnost spolupráce ve skupině, protože děti společně plánovaly, tvořily a navzájem se inspirovaly. Samotná aktivita je velmi bavila, přinášela radost z pohybu na čerstvém vzduchu i z experimentování s neobvyklým „plátnem“. Jedinou nevýhodou je pomíjivost těchto děl – děti si je bohužel nemohou odnést domů ani je uchovat, zůstanou tak jen ve vzpomínkách nebo zachycené v galerii jejich mobilních telefonů.

Další články:

Aktuálně ve škole (43. týden)

pracoviště Lobkovicovo V pondělí 22. 6. proběhne ve většině tříd Den s třídním učitelem. Třída 9.A se zúčastní hry Lasergame a třída 5.A vyrazí na piknik

Ozdravný pobyt v Itálii

Včera se třídy 6.A, 6.B a 7.C vydaly z Prahy autobusem na dlouho očekávaný ozdravný pobyt v Itálii. Cesta byla poměrně náročná, především kvůli nočnímu

9.A na exkurzi ve stanici metra Flora

Stanice metra Flora je od 2. února 2026 pro cestující zcela uzavřena kvůli rozsáhlé rekonstrukci, která potrvá přibližně deset měsíců. Vlaky stanicí v současnosti pouze