Vesmírné putování 2017

Spaní ve škole. Z pátku 12. 5. 2017 jsme spali ve škole. Tématem letošního přenocování bylo vesmírné putování. Děti přišly do školy v 18.00 hodin převlečené za vesmírné bytosti. Čekal je tematicky vyzdobený vestibul a paní vychovatelky děti přivítaly v mimozemských převlecích.

Po předvedení a vyhodnocení masek jsme povečeřeli i pečená vesmírná kuřátka, zasoutěžili jsme si, vyrobili hvězdnou soustavu, a pak už jsme se odebrali do říše snů. Ráno děti posnídaly spoustu dobrot. Při odchodu děti dostaly drobný dáreček a odcházely v doprovodu rodičů užít s zbytek víkendu.

Fotografie ze spaní ve škole 

Další články:

Aktuálně ve škole (38. týden)

pracoviště Lobkovicovo V pondělí 18. 5. čeká třídu 8.C Den s třídním učitelem. Třída 7.C se zúčastní hudebního workshopu. Žáci 9.A absolvují plošné testování České