Konzultace s učiteli a vedením školy

Termín konzultace se stanovuje po vzájemné dohodě mezi zákonnými zástupci a pracovníky školy tak, aby se zohlednily časové možnosti zákonných zástupců, proto nejsou konzultační hodiny ve škole stanoveny pevně. Pokud tedy máte zájem o schůzku s kterýmkoliv pedagogem či ředitelkou školy, kontaktujte je prostřednictvím zprávy v systému Škola OnLine, e-mailem, telefonicky, případně písemně (např. přes notýsek, vzkaz předaný dítětem) a domluvte si termín schůzky.

V závažných a neodkladných případech je možná i schůzka bez předchozí domluvy, ale respektujte prosím skutečnost, že pracovníci školy mají i povinnosti, které nelze odložit (učitel nemůže vést jednání s rodiči v době, kdy má vyučovací hodinu, dozor, vede kroužek apod.), mohou být také z různých důvodů ve škole nepřítomni (např. účast na odborném vzdělávání, nemoc).

Další články:

Aktuálně ve škole (43. týden)

pracoviště Lobkovicovo V pondělí 22. 6. proběhne ve většině tříd Den s třídním učitelem. Třída 9.A se zúčastní hry Lasergame a třída 5.A vyrazí na piknik

Ozdravný pobyt v Itálii

Včera se třídy 6.A, 6.B a 7.C vydaly z Prahy autobusem na dlouho očekávaný ozdravný pobyt v Itálii. Cesta byla poměrně náročná, především kvůli nočnímu

9.A na exkurzi ve stanici metra Flora

Stanice metra Flora je od 2. února 2026 pro cestující zcela uzavřena kvůli rozsáhlé rekonstrukci, která potrvá přibližně deset měsíců. Vlaky stanicí v současnosti pouze