Florbalový turnaj

Dne 20.12.2017 proběhl florbalový turnaj, který pořádal DDM Praha 3 – Ulita pro žáky 1. stupně. Náš tým obhájil stříbro, všichni kluci si zaslouží obrovskou pochvalu. Chybělo trochu štěstíčka, mohli jsme být i první. Za mě byli nejlepší, prostě úžasňáci.

Martina Baladová

fotogalerie

Další články:

Na kus řeči s vedením školy

Milí rodiče,v rámci Zahradní slavnosti bychom Vás jako nové vedení školy rádi pozvali na neformální setkání „Na kus řeči s vedením školy“. Rádi Vám krátce

Aktuálně ve škole (41. týden)

pracoviště Lobkovicovo V pondělí 8. 6. vyrážejí třídy 7.A a 7.B na Posázavský vandr. Vybrané třídy odjíždějí na ozdravný pobyt v přírodě. Třída 9.B bude