Pospolu u stolu – edukační projekt

Středeční akce ŠD 14. 3. 2018 byla věnována zdravé výživě a celý program „POSPOLU U STOLU“ zaštítila národní značka kvality potravin KLASA. Pořadatelé připravili ve velké tělocvičně koncertní sál s perfektní aparaturou i světelnými efekty a profesionální hudebníci předvedli skvělý výkon. Všechny písničky měly společné téma „Zdravá výživa“. Děti se přirozeně zapojily zpěvem a tancem a kapelu odměnily velkým potleskem. Po koncertě následovala druhá část programu.

V jedné třídě děti tiskly zeleninovými a ovocnými tiskátky, třídily ovoce a zeleninu. V malé tělocvičně probíhalo fotografování a soutěže.

Největší nadšení dětí bylo v poslední třídě, kde se podával zeleninový salát, smoothie a děti si zdobily palačinky, na kterých si moc pochutnaly.

Na závěr byly vyhodnoceny soutěže, děti dostaly ceny a akci zakončilo společné fotografování.

Moc děkujeme za profesionální realizaci.

AKCE BYLA VELMI PĚKNÁ!!!!!!!

fotogalerie:

Další články:

Pozvánka na rodičovskou kavárnu

Vážení rodiče, zveme Vás na online setkání v rodičovské kavárně, která jsou pořádaná v rámci projektu MAP Praha 3 pro vzdělávání. Tématem setkání je rozvoj grafomotoriky,

Květinový den 15. 5. 2024

Ve středu 15.5. se koná již 28. ročník sbírky Český den proti rakovině.  A naše škola je opět u toho. Několik dvojic dobrovolníků vyrazí ve středu

Skip to content