Charitativní pohádkové odpoledne

  17. 5. 2018 proběhl na naší škole II. ročník Charitativního běhu pro děti a rodiče z naší školní družiny. V tomto roce byla vybraná částka 20.107,-Kč. Tyto peníze letos pomohou maminkám a jejich dětem v projektu FANDI MÁMÁM. Ráda bych poděkovala všem, kteří mají srdce na pravém místě, ať už těm, kteří se zúčastnili nebo jenom přispěli. Užili jsme si super odpoledne, kde by se dala skvělá nálada krájet. Velké poděkování všem, kteří pomohli při organizaci. Martina Baladová

Fotogalerie:

Další články:

Aktuálně ve škole (26. týden)

pracoviště Lobkovicovo Sedmé ročníky jsou na týdenním lyžařský výcvikový kurz do Janova nad Nisou. V pondělí 26. 2. čeká 5.A a 5.B dopravní výchova. V

Kroužky doučování pro děti cizince

Kroužky doučování pro děti cizince probíhají v rámci projektu obce „Praha 3 – Společné soužití 2024“ na podporu držitelů dočasné ochrany spolufinancovaného Ministerstvem vnitra ČR.

Karneval

V únoru se ve družině konal tradiční karneval.   

Skip to content