Charitativní pohádkové odpoledne

  17. 5. 2018 proběhl na naší škole II. ročník Charitativního běhu pro děti a rodiče z naší školní družiny. V tomto roce byla vybraná částka 20.107,-Kč. Tyto peníze letos pomohou maminkám a jejich dětem v projektu FANDI MÁMÁM. Ráda bych poděkovala všem, kteří mají srdce na pravém místě, ať už těm, kteří se zúčastnili nebo jenom přispěli. Užili jsme si super odpoledne, kde by se dala skvělá nálada krájet. Velké poděkování všem, kteří pomohli při organizaci. Martina Baladová

Fotogalerie:

Další články:

Aktuálně ve škole (42. týden)

pracoviště Lobkovicovo V pondělí 17. 6. se od 16:00 uskuteční schůzka rodičů budoucích dětí v přípravné třídě (pracoviště Lobkovicovo).  V úterý 18. 6. se koná od 16:00

Aktuálně ve škole (41. týden)

pracoviště Lobkovicovo Tento týden probíhají obhajoby Absolventských prací 9. ročníku. V pondělí 10. 6. 8.B a 8.C navštíví Národní muzeum. V úterý 11. 6. od

Skip to content