Rekreační středy – listopad

Hned první středu v měsíci nás oranžové oddělení – firma Hračík pozvala na soutěžní hrátky jako např. slalomová jízda s kočárkem, kde děti vozily psa a medvěda, podlézání provázku a další.

Fotogalerie:

Druhou středu nás firma Hraní nás baví – červené oddělení, vyzvala k návrhu a výrobě stolních společenských her. Mladší děti vyráběly pexesa a starší se ponořily do výroby deskových her. Jak se jim to povedlo uvidíte v naší fotogalerii.

foto:

Ve středu 20.11.2019 nás ve škole navštívilo divadlo z Hradce Králové a my jsme mohli  vidět představení Poklad kapitána Baltazara aneb Kdo se bojí, nesmí na moře. Jednalo se o loutko-herecké představení o námořnících a pirátech, o kouzelné mušli, ztraceném pokladu, upovídaném papouškovi a věčně hladovém žraloku.

foto:

Poslední středu 27.11. 2019 jsme již počtvrté vypluli na lodích Praha, Natali a Hamburk na předvánoční plavbu po Vltavě, kde na rodiče čekalo překvapení. Děti zazpívaly koledy, rozdaly vlastnoručně vyrobené dárky a připili jsme si na šťastné a veselé Vánoce. 

Foto:

Další články:

Kroužky doučování pro děti cizince

Kroužky doučování pro děti cizince probíhají v rámci projektu obce „Praha 3 – Společné soužití 2024“ na podporu držitelů dočasné ochrany spolufinancovaného Ministerstvem vnitra ČR.

Karneval

V únoru se ve družině konal tradiční karneval.   

Aktuálně ve škole (25. týden)

pracoviště Lobkovicovo V pondělí 19. 2. jde 4.A a 5.B bruslit.  V úterý 20. 2. jde část školní družiny bruslit. Ve středu 21. 2. jde 8.C prozkoumávat Barokní

Skip to content