Office 365

Všichni žáci, kteří měli aktivní účet ve Škole Online do 29. 3. 2020 do 20:00, mají vytvořený svůj školní e-mail. (Prozatím platí pro druhý stupeň.)

Tímto získávají přístup k Office 365 a mohou využívat aplikace Word, Excel, PowerPoint, OneNote a nyní také Microsoft Teams a další nástroje pro výuku. (Kdo neměl aktivní účet a chtěl by přístup do Office 365 získat, vyřeší tento problém individuálně s třídním učitelem.)

Přihlašovací jméno (e-mailovou adresu) a přístupové heslo pro první přihlášení dostane každý žák od svého třídního učitele jako zprávu v systému Škola Online.


Jak se přihlásit do Office 365?

  1. Do prohlížeče www.office.com
  2. Uprostřed je tlačítko Přihlásit se
  3. ZDE napíšete váš školní e-mail
  4. Poté heslo do školního e-mailu

Pouze po první přihlášení proběhne výzva ke změně hesla:

Aktualizujte si heslo.
Je potřeba, abyste si aktualizovali heslo, protože je to poprvé, co se přihlašujete, nebo protože platnost vašeho hesla vypršela.

Nastavte si vlastní heslo pro přihlášení.

Po změně hesla se zobrazí výzva Zůstat přihlášen(a)?
Doporučujeme vybrat Ne, účet se po zavření prohlížeče sám odhlásí, když to zapomenete udělat sami.

Pouze při prvním přihlášení musíte ještě vybrat Jazyk aplikace a časové pásmo.

Pak již můžete zdarma Office 365 používat po celou dobu studia ve škole.

Další články:

4. školní týden na Perunce

V úterý 26. 9. jde přípravná třída na vycházku v okolí školy. Ve středu 27. 9. navštíví 4. třídy Poslaneckou sněmovnu. Na pátek 29. 9. je vyhlášeno ředitelské volno.

3. školní týden na Perunce

Ve středu 20. 9. 2023 se čtvrté třídy zúčastní akce Den stromů.  https://lhmp.cz/2023/08/17/pozvanka-prozijte-s-nami-den-stromu-v-kunratickem-lese/  

Volby do školské rady

Vážení rodiče, funkce jednoho člena  školské rady, který zastupoval zákonné zástupce za pracoviště Lobkovicovo, a  jednoho člena školské rady, který zastupoval zákonné zástupce za pracoviště

Skip to content