Vyhlášení ředitelského volna

Na základě doporučení ministra zdravotnictví vyhlašuji ředitelské volno v pátek 25. 9. 2020 takto: 

  • žáci 2. stupně mají volno, výuka je zrušena 
  • žákům 1. stupně doporučujeme rovněž zůstat doma, pro případ, že rodiče nemají možnost zajistit péči o dítěpřipravuje škola vzdělávací aktivity ve škole. Rodiče žáků 1. stupně žádáme, aby do čtvrtka 24. 9. do 9.00 sdělili škole, zda mají o tuto možnost zájemOdpovědi zasílejte pomocí formuláře, odkaz naleznete ve zprávě zaslané prostřednictvím Školy OnLine a e-mailem.  Konkrétní podobu vzdělávacích aktivit stanovíme podle toho, kolik žáků bude do školy na dané dny přihlášeno. Vzhledem k tomu, že může dojít k mísení skupin, považujeme za nezbytné, aby děti po celou dobu pobytu ve škole měly zakrytá ústa a nos rouškouToto opatření omezí možné šíření onemocnění, kromě toho v případě použití roušky nemusí jít dítě do karantény. Žádáme tedy rodiče, aby toto doporučení respektovali. 

 

Mgr. Naděžda Hrebíková, ředitelka školy 

Další články:

TŘÍDNÍ SCHŮZKY

pracoviště Lobkovicovo úterý 23. 4. 2024 – od 17, 00 hodin pro II. stupeň, následují konzultace do 19,00 hodin              

LOB – Rodičovská brigáda

Milí rodiče, máme na Vás velkou prosbu. V sobotu 20. dubna 2024 od 9:00 na zahradě školy sestavíme, nalakujeme a usadíme dřevěný domek, který bude

Aktuálně ve škole (32. týden)

pracoviště Lobkovicovo V pondělí 8.4. mají 5.A a 5.B naplánovanou dopravní výchovu.1.A a 2.A navštíví stanici přírodovědců.Tento den probíhá sbírka pro Klokánek. V úterý 9.

Skip to content