stránky Základní školy a mateřské školy nám. Jiřího z Lobkovic 22/121, Praha 3
 
Výsledky přijímacího řízení do 1.ročníku

Výsledky přijímacího řízení do 1.ročníku

Vážení rodiče,

děkuji Vám všem za spolupráci, díky které jsme zápis do prvních tříd zvládli i za těchto mimořádných okolností. Velmi nás potěšil Váš zájem o vzdělávání Vašich dětí v naší škole, bohužel však nebylo z kapacitních důvodů možné přijmout všechny zájemce. O přijetí uchazečů  rozhodla škola na základě stanovených kritérií.

Seznam přijatých dětí (uvedeny jsou registrační kódy) naleznete v přiloženém dokumentu. Pokud máte zájem o písemné rozhodnutí o přijetí Vašeho dítěte, můžete si ho vyzvednout v kanceláři školy od 12. května, termín si domluvte telefonicky s paní Břízovou (tel. 267 310 706, volejte pondělí-čtvrtek v době od 7.00 – 14.00). Uchazečům, které nebylo možno přijmout, je rozhodnutí zasíláno poštou nebo elektronicky.

Vzhledem k tomu, že o přijetí ke vzdělávání na obě pracoviště má zájem ještě několik dalších prozatím nepřijatých uchazečů, žádám všechny rodiče, jejichž dítě je přijato a nastoupí na jinou školu, aby mi tuto skutečnost co nejrychleji oznámili a poskytli tak uvolněné místo těm, kteří na něj čekají, děkuji.

Mgr. Naděžda Hrebíková, ředitelka školy

Rozhodnuti2021

Skip to content