OLYMPIJSKÉ HRY V MINULOSTI

   V posledním měsíčním projektu jsme proputovali olympijské hry v minulosti. Podívali jsme se na zahájení novodobých Olymp. her v Athénách a zaběhli si maraton. Odtud rovnou na ZOH v Naganu, kde jsme si připomněli úspěchy naších hokejistů a K. Neumanové. V Mexiku se z nás staly sportovní gymnastky pod vedením Věry Čáslavské. Poslední návštěvou bylo Tokio, kde jsme se vrhli na míčové hry a připomněli si tak stříbrné úspěchy našich volejbalistů. Celý měsíc bylo vidět, jak si děti sport užívají, protože vlivem covidu cvičit nesměly. Od září se děti můžou těšit na Olympijský běh, který už jsem pro ně registrovala a Olympijský víceboj, který jsme již v minulých letech zdárně  zvládli.

fotogalerie:

Přejeme všem krásné prázdniny, odpočiňte si a naberte nové síly do příštího školní roku.              Martina Baladová

 

 

Další články:

Aktuálně ve škole (43. týden)

pracoviště Lobkovicovo V pondělí 22. 6. proběhne ve většině tříd Den s třídním učitelem. Třída 9.A se zúčastní hry Lasergame a třída 5.A vyrazí na piknik

Ozdravný pobyt v Itálii

Včera se třídy 6.A, 6.B a 7.C vydaly z Prahy autobusem na dlouho očekávaný ozdravný pobyt v Itálii. Cesta byla poměrně náročná, především kvůli nočnímu

9.A na exkurzi ve stanici metra Flora

Stanice metra Flora je od 2. února 2026 pro cestující zcela uzavřena kvůli rozsáhlé rekonstrukci, která potrvá přibližně deset měsíců. Vlaky stanicí v současnosti pouze