Český den proti rakovině – Květinový den

Od středy 29. 9. do pátku 1. 10. se koná 25. roční sbírky Ligy proti rakovině označovaný jako Květinový den. Již podruhé je tato tradičně květnová sbírka přesunuta na podzim. A naše škola je opět u toho. Několik dvojic dobrovolníků vyrazí ve středu do ulic a během přestávek i po škole, aby vám za příspěvek minimálně 20 Kč nabídla květinku měsíčku lékařského a letáček s prevencí, tentokrát zaměřený na prevenci rakoviny ledvin, močového měchýře a prostaty. Prosíme, zapojte se i vy svým malým příspěvkem do boje s touto zákeřnou nemocí.

Za podporu akce předem děkujeme a přikládáme děkovný certifikát z loňské sbírky.

Další články:

Pozvánka na rodičovskou kavárnu

Vážení rodiče, zveme Vás na online setkání v rodičovské kavárně, která jsou pořádaná v rámci projektu MAP Praha 3 pro vzdělávání. Tématem setkání je rozvoj grafomotoriky,

Květinový den 15. 5. 2024

Ve středu 15.5. se koná již 28. ročník sbírky Český den proti rakovině.  A naše škola je opět u toho. Několik dvojic dobrovolníků vyrazí ve středu

Skip to content