stránky Základní školy a mateřské školy nám. Jiřího z Lobkovic 22/121, Praha 3
 
PŘIJĎTE DEBATOVAT, JAK MÁ VYPADAT OKOLÍ NAŠÍ ŠKOLY

PŘIJĎTE DEBATOVAT, JAK MÁ VYPADAT OKOLÍ NAŠÍ ŠKOLY

Kdy: ve středu 13. října v 18 h
Kde: v jídelně ZŠ Jiřího z Lobkovic (nám. Jiřího z Lobkovic 22/121)

V loňském roce městská část vyhlásila architektonickou soutěž o návrh nové podoby náměstí Jiřího z Lobkovic. Vítězem se stal projekt z dílny studia Perspektiv pod vedením Martina Stáry. Vítězný návrh si můžete stáhnout a prohlédnout zde (pro detailní náhled stáhněte a otevřete v Adobe Acrobat).

Nyní nastává čas dopracování návrhu do konkrétní podoby. Proto Vás zveme na veřejnou debatu. Přestože architekti místo dobře znají, vaše názory a každodenní zkušenosti jim mohou pomoci nasměrovat se správným směrem a pomoci k tomu, aby byl „Lobkovičák“ kvalitním místem pro všechny.

Od 13. do 19.10. můžete svůj názor na budoucí podobu náměstí zanést do ankety.

Na debatu navazují následující akce:
– 14. října – začátek výstavy soutěžních architektonických návrhů na revitalizaci nám. Jiřího z Lobkovic v Infocentru Prahy 3 (Milešovská 1)
– 19. října v 17 h – komentovaná prohlídka výstavy v Infocentru Prahy 3

Skip to content