„MAGICKÝ KENT“

Jazykově – poznávací zájezd do hrabství Kent, UK

Margate – Květen 2022

Po dvouleté přestávce nabízíme znovu jazykově – poznávací zájezd do Velké Británie, do letoviska Margate v termínu od 8. 5. do 14. 5. 2022. Cestu pořádáme jako obvykle s cestovní kanceláří Kristof, Liberec. Součástí zájezdu je docházka do jazykové školy v Margate (3 dopolední bloky, výstupní certifikát), ubytování v rodinách s plnou penzí a výlety po hrabství Kent. Pro velký zájem ze strany rodičů a žáků a také proto, že žáci vyšších ročníků již nebudou mít tolik příležitostí vycestovat v rámci naší školy, byla místa v zájezdu nabídnuta nejprve ročníkům 9., 8. a 7. Děti ze 6. ročníků jsou tedy zatím náhradníky a mohou se dodatečně přihlásit při odstoupení některého z účastníků zájezdu.

Doufáme, že nakonec budou všichni spokojeni a že skutečně vyrazíme na cestu. Již teď se totiž všichni velmi těšíme. Po návratu domů se jako vždy podělíme o svoje zážitky, snímky a kuriozity, které posbíráme.

M. Korešová a H. Černá

Další články:

Kroužky doučování pro děti cizince

Kroužky doučování pro děti cizince probíhají v rámci projektu obce „Praha 3 – Společné soužití 2024“ na podporu držitelů dočasné ochrany spolufinancovaného Ministerstvem vnitra ČR.

Karneval

V únoru se ve družině konal tradiční karneval.   

Aktuálně ve škole (25. týden)

pracoviště Lobkovicovo V pondělí 19. 2. jde 4.A a 5.B bruslit.  V úterý 20. 2. jde část školní družiny bruslit. Ve středu 21. 2. jde 8.C prozkoumávat Barokní

Skip to content