„MAGICKÝ KENT“

Jazykově – poznávací zájezd do hrabství Kent, UK

Margate – Květen 2022

Po dvouleté přestávce nabízíme znovu jazykově – poznávací zájezd do Velké Británie, do letoviska Margate v termínu od 8. 5. do 14. 5. 2022. Cestu pořádáme jako obvykle s cestovní kanceláří Kristof, Liberec. Součástí zájezdu je docházka do jazykové školy v Margate (3 dopolední bloky, výstupní certifikát), ubytování v rodinách s plnou penzí a výlety po hrabství Kent. Pro velký zájem ze strany rodičů a žáků a také proto, že žáci vyšších ročníků již nebudou mít tolik příležitostí vycestovat v rámci naší školy, byla místa v zájezdu nabídnuta nejprve ročníkům 9., 8. a 7. Děti ze 6. ročníků jsou tedy zatím náhradníky a mohou se dodatečně přihlásit při odstoupení některého z účastníků zájezdu.

Doufáme, že nakonec budou všichni spokojeni a že skutečně vyrazíme na cestu. Již teď se totiž všichni velmi těšíme. Po návratu domů se jako vždy podělíme o svoje zážitky, snímky a kuriozity, které posbíráme.

M. Korešová a H. Černá

Další články:

4. školní týden na Perunce

V úterý 26. 9. jde přípravná třída na vycházku v okolí školy. Ve středu 27. 9. navštíví 4. třídy Poslaneckou sněmovnu. Na pátek 29. 9. je vyhlášeno ředitelské volno.

3. školní týden na Perunce

Ve středu 20. 9. 2023 se čtvrté třídy zúčastní akce Den stromů.  https://lhmp.cz/2023/08/17/pozvanka-prozijte-s-nami-den-stromu-v-kunratickem-lese/  

Volby do školské rady

Vážení rodiče, funkce jednoho člena  školské rady, který zastupoval zákonné zástupce za pracoviště Lobkovicovo, a  jednoho člena školské rady, který zastupoval zákonné zástupce za pracoviště

Skip to content