Online setkání s rodiči předškoláků (online den otevřených dveří)

Vážení rodiče,

také v tomto školním roce jsme připravili  virtuální den otevřených dveří – online setkání s rodiči.

Na této schůzce se můžete setkat jak s našimi zkušenými učitelkami, které se specializují na výuku v prvním ročníku, tak s učitelkami, které vedou přípravné třídy. Setkání se samozřejmě účastní i vedení školy, tedy ředitelka školy nebo zástupkyně ředitelky. Toto setkání se uskuteční v aplikaci Microsoft Teams a proběhne ve dvou termínech:

  • v pondělí 28. února 2022 od 17.00PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ ZDE (odešlete do 26. února) – V tuto chvíli již není možné se přihlásit.
  • ve čtvrtek 3. března 2022 od 17.00 PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ ZDE(odešlete do 1. března) – V tuto chvíli již není možné se přihlásit.

Pokud máte zájem o účast na tomto setkání, vyplňte a odešlete prosím  přihlašovací formulář pro vybraný termín setkání. V tomto formuláři  uveďte e-mailovou adresu, na kterou Vám den před termínem schůzky zašleme údaje pro připojení. Můžete zde také předem napsat svůj dotaz nebo uvést téma, které Vás v souvislosti se zápisem a se vzděláváním v naší škole zajímá.

Těšíme se na setkání s Vámi.

Naděžda Hrebíková (ředitelka školy) a tým pedagogů

Další články:

4. školní týden na Perunce

V úterý 26. 9. jde přípravná třída na vycházku v okolí školy. Ve středu 27. 9. navštíví 4. třídy Poslaneckou sněmovnu. Na pátek 29. 9. je vyhlášeno ředitelské volno.

3. školní týden na Perunce

Ve středu 20. 9. 2023 se čtvrté třídy zúčastní akce Den stromů.  https://lhmp.cz/2023/08/17/pozvanka-prozijte-s-nami-den-stromu-v-kunratickem-lese/  

Skip to content