Online setkání s rodiči předškoláků (online den otevřených dveří)

Vážení rodiče,

také v tomto školním roce jsme připravili  virtuální den otevřených dveří – online setkání s rodiči.

Na této schůzce se můžete setkat jak s našimi zkušenými učitelkami, které se specializují na výuku v prvním ročníku, tak s učitelkami, které vedou přípravné třídy. Setkání se samozřejmě účastní i vedení školy, tedy ředitelka školy nebo zástupkyně ředitelky. Toto setkání se uskuteční v aplikaci Microsoft Teams a proběhne ve dvou termínech:

  • v pondělí 28. února 2022 od 17.00PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ ZDE (odešlete do 26. února) – V tuto chvíli již není možné se přihlásit.
  • ve čtvrtek 3. března 2022 od 17.00 PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ ZDE(odešlete do 1. března) – V tuto chvíli již není možné se přihlásit.

Pokud máte zájem o účast na tomto setkání, vyplňte a odešlete prosím  přihlašovací formulář pro vybraný termín setkání. V tomto formuláři  uveďte e-mailovou adresu, na kterou Vám den před termínem schůzky zašleme údaje pro připojení. Můžete zde také předem napsat svůj dotaz nebo uvést téma, které Vás v souvislosti se zápisem a se vzděláváním v naší škole zajímá.

Těšíme se na setkání s Vámi.

Naděžda Hrebíková (ředitelka školy) a tým pedagogů

Další články:

Kroužky doučování pro děti cizince

Kroužky doučování pro děti cizince probíhají v rámci projektu obce „Praha 3 – Společné soužití 2024“ na podporu držitelů dočasné ochrany spolufinancovaného Ministerstvem vnitra ČR.

Karneval

V únoru se ve družině konal tradiční karneval.   

Aktuálně ve škole (25. týden)

pracoviště Lobkovicovo V pondělí 19. 2. jde 4.A a 5.B bruslit.  V úterý 20. 2. jde část školní družiny bruslit. Ve středu 21. 2. jde 8.C prozkoumávat Barokní

Skip to content