KUPTE SI KVĚTINKU A POMOZTE BOJOVAT PROTI RAKOVINĚ

Po prodlouženém víkendu hned ve středu 10. 5. 2023 se jako obvykle naše škola zapojí do celorepublikové sbírky Ligy proti rakovině. V rámci Květinového dne bude možné si zakoupit květinku měsíčku lékařského (tentokrát s modrou stužkou) a pomoci tak s bojem proti jedné z nejzákeřnějších nemocí současnosti. Letošní ročník je zaměřen na nádorová onemocnění průdušek a plic a taky na vliv kouření na zdraví. Naši dobrovolníci přijdou ve středu nejen za dětmi do tříd, ale deváťáci se vydají i do ulic Prahy. CENA KVĚTINKY JE STÁLE STEJNÁ – 20 KORUN. Lze ale přispět libovolnou částkou. Dobrovolníci ale nemohou peníze rozměňovat. Připravte si prosím takovou částku, kterou jste ochotni věnovat. 

Všem dárcům předem děkujeme.

Další články:

Pozvánka na rodičovskou kavárnu

Vážení rodiče, zveme Vás na online setkání v rodičovské kavárně, která jsou pořádaná v rámci projektu MAP Praha 3 pro vzdělávání. Tématem setkání je rozvoj grafomotoriky,

Květinový den 15. 5. 2024

Ve středu 15.5. se koná již 28. ročník sbírky Český den proti rakovině.  A naše škola je opět u toho. Několik dvojic dobrovolníků vyrazí ve středu

Skip to content