Energy Street Football Cup

Dne 19. 5. 2025 se žáci a žákyně naší školy zúčastnili pražského kola Veloia Energy Streetfootball Cup, který organizuje tým Energy Streetfootball. Tento turnaj jsme si vyzkoušeli poprvé.

Turnaj se odehrává na Letenské pláni a zúčastnilo se ho 16 týmů z celé Prahy, každý o sedmi hráčích. V každém týmu musí hrát v zápase alespoň jedna dívka a věk hráčů ze základních škol musí být mezi 14–15 lety. Turnaj je určen i pro střední školy.

Jako nováček tohoto turnaje jsme si nevedli vůbec špatně – v naší čtyřčlenné skupině jsme sice prohráli dva zápasy, ale jeden jsme vyhráli, a to nás posunulo do osmifinále, kde jsme skončili.

Příští rok určitě více potrénujeme a rádi se znovu zúčastníme.

Mockrát děkujeme i herci Jakubu Štáfkovi za společnou fotku!

Další články:

Říjen ve školní družině

Říjen se ve školní družině nesl ve znamení Expedice do pravěku. Děti se vydaly na dobrodružnou cestu do dávných časů, kdy objevovaly život našich pravěkých

8.A na Jarmarku řemesel a služeb

Ve středu 22. října 2025 se třída 8.A zúčastnila v rámci kariérového poradenství akce Jarmark řemesel a služeb, kterou pořádala SOŠ – COP a G

Aktuálně ve škole (9. týden)

pracoviště Lobkovicovo Ve čtvrtek 30. 10. vyrazí 3.A do Strašidelného lesa v Botanické zahradě hl. m. Prahy. V pátek 31. 10. se můžou děti 1.

Skip to content