Běh dobré vůle Nadace Olgy Havlové – naši žáci se zapojili!

Dne 9. září 2025 se v krásném prostředí Obory Hvězda uskutečnil již 7. ročník Běhu dobré vůle Olgy Havlové. Jedná se o charitativní akci, jejímž cílem je podpořit rodiny v nepříznivé životní situaci. Patronkami letošního ročníku byly významné sportovní osobnosti – olympijská vítězka a mistryně světa v běhu na lyžích a cyklistka Kateřina Neumannová a atletka, oštěpařka a olympionička Irena Gillarová.

Naši školu reprezentovalo 49 žáků školní družiny (LOB + PER), kteří se s chutí a odhodláním postavili na start běhu dlouhého 800 metrů. V konkurenci mnoha účastníků se naši závodníci neztratili –

  • Vít Alexander se umístil na 1. místě
  • Anička Ircingová vybojovala krásné 2. místo,

  • Jakub Vlášek obsadil 3. místo.

Gratulujeme k výborným výkonům a děkujeme všem dětem za nadšení, se kterým se do běhu zapojily!

Atmosféra celé akce byla velmi příjemná, plná sportovního nasazení, radosti z pohybu a především solidarity. Jsme hrdí, že se naše škola mohla této smysluplné události zúčastnit.

Další články:

Skip to content