8.A na Jarmarku řemesel a služeb

Ve středu 22. října 2025 se třída 8.A zúčastnila v rámci kariérového poradenství akce Jarmark řemesel a služeb, kterou pořádala SOŠ – COP a G Praha 9, Poděbradská 179/1.

Během devadesátiminutového programu měli žáci možnost vyzkoušet si různá řemesla a profese. Zájemci si mohli například vyzkoušet práci kováře, upéct vlastní palačinku nebo řídit tramvajový trenažér.

Akce byla výborně zorganizována a nabídla žákům nejen zábavu, ale také cenné zkušenosti a inspiraci pro jejich budoucí profesní směřování. Atmosféra byla skvělá a žáci si celý program opravdu užili, což dokazují i přiložené fotografie.

Už teď se všichni těší na další ročník Jarmarku řemesel a služeb!

Paní učitelka Mgr. Helena Černá

Další články:

Rady a tipy pro rodiče budoucích prvňáčků

Desatero pro rodiče dětí předškolního věku Doporučení, jak může zákonný zástupce pomoci dítěti připravit se na zahájení povinné školní docházky Školní zralost a připravenost dítěte

Skip to content