Slunce, pokroky a radost na svahu

Druhý den našeho lyžařského kurzu se nesl ve znamení velkého pokroku a výborné nálady.

Děti si už zvykly na lyžařské vybavení i horské prostředí a jejich jistota na svahu je znatelně lepší než včera. Začátečníci už bezpečně zvládají základní postoj, jízdu v pluhu i první oblouky. Pokročilejší skupina pilovala techniku, držení těla a plynulé oblouky.

Radost nám dělá především to, že si děti navzájem pomáhají a podporují se. Počasí nám dnes opravdu přálo – od rána svítilo slunce, obloha byla téměř bez mráčku a sníh měl výborné podmínky. Díky krásnému počasí panovala na svahu skvělá atmosféra a děti odjížděly z odpoledního programu unavené, ale spokojené.

Další články:

Krásné 4. místo chlapců ve volejbale

Dnes se chlapci z naší školy zúčastnili obvodního kola ve volejbale. Turnaje se zúčastnilo celkem šest týmů z různých škol. Hrálo se systémem „každý s

Knižní burza ve školní družině Perunova

V průběhu celého března mohou děti do školní družiny na pracovišti Perunova nosit dětské knížky a časopisy, které už přečetly – nebo ze kterých jednoduše