Volby do školské rady – podzim 2017

Vážení rodiče,
na podzim tohoto roku je třeba provést nové volby do školské rady.
Volby se uskuteční dne 14.11.2017 od 16:00 do 19:00 hodin v prostoru školy k tomu určeném, odděleně na obou pracovištích.

Proto jsme Vás žádali, abyste už na prvních třídních schůzkách projednali a případně  nominovali kandidáty za zákonné zástupce.

Žádáme vás o podávání návrhů kandidátů na členy ŠR – zástupce nezletilých žáků, a to písemně (e-mailem) k rukám členek volebního orgánu
– Mgr. Zuzany Střeštíkové (pracoviště Lobkovicovo), strestikova@lobkovicovo.cz
– Mgr. Věry Freyové (pracoviště Perunova), vera.freyova@perunka.cz
nejpozději do 12. 10. 2017.

Počet členů ŠR je stanoven takto: celkem 9 členů – 3 zástupci zřizovatele, 3 zástupci pedag. pracovníků, 3 zástupci nezletilých žáků, z toho z odloučeného pracoviště v Perunově ulici vždy 1/3 členů.

Návrh na kandidáta by měl obsahovat:

  • jméno a kontaktní údaje navrhovatele,
  • jméno navrhovaného,
  • stručné zdůvodnění návrhu
  • podpis navrhovatele.

POKUD JSTE OCHOTNI PRACOVAT VE ŠR, MŮŽETE NOMINOVAT I SEBE!

Z těchto návrhů bude sestavena listina kandidátů z řad zákonných zástupců žáků, která bude zveřejněna nejpozději dne 27. 10. 2017 v budově školy a na webových stránkách školy.

Volební lístky dostanou všichni zákonní zástupci předem prostřednictvím žáků.

Děkujeme

Další články:

Aktuálně ve škole (43. týden)

pracoviště Lobkovicovo V pondělí 22. 6. proběhne ve většině tříd Den s třídním učitelem. Třída 9.A se zúčastní hry Lasergame a třída 5.A vyrazí na piknik

Ozdravný pobyt v Itálii

Včera se třídy 6.A, 6.B a 7.C vydaly z Prahy autobusem na dlouho očekávaný ozdravný pobyt v Itálii. Cesta byla poměrně náročná, především kvůli nočnímu

9.A na exkurzi ve stanici metra Flora

Stanice metra Flora je od 2. února 2026 pro cestující zcela uzavřena kvůli rozsáhlé rekonstrukci, která potrvá přibližně deset měsíců. Vlaky stanicí v současnosti pouze