Anglický jazyk – zkoušky Cambridge

Vážení rodiče a přátelé školy,
na začátku nového školního roku 2017/2018 chci nejprve informovat o tom, že všichni kandidáti zkoušek Cambridge, které probíhaly v červnu, uspěli. K tomu lze jen dodat: Gratulujeme!!! Jsme  „jen“ základní škola a přesto jsou mezi našimi žáky tací, kteří získali certifikáty s vyznamenáním a dosáhli i na úroveň FCE. Těší mne, že výuka a mimoškolní aktivity zaměřené na zlepšení jazykových dovedností nesou takové výsledky.

I letos tradičně připravujeme Večer anglického čtení, pokračujeme ve spolupráci s Cambridge jako přípravné centrum zkoušek, chystáme další zájezd do Velké Británie (na jaře roku 2018) a samozřejmě využijeme každé nabídky zajímavých aktivit knihkupectví Oxford bookshop  a dalších vzdělávacích  institucí.
Dále bych se ráda zmínila i tom, že v současné době probíhá výuka angličtiny s učebnicemi řady Happy Street (3. a 4. ročníky) a Project, fourth  edition (5. a 9. ročníky), k jejichž výbavě automaticky patří  elektronické učebnice a široký výběr doplňkových materiálů, včetně těch digitálních. Žáci mají, mimo jiné, umožněno procvičovat  pestrý výukový materiál online.Závěrem bych ráda popřála všem hodně zdraví, síly a trpělivosti do nového školního roku.

Mgr. Martina Korešová

Další články:

Pozvánka na rodičovskou kavárnu

Vážení rodiče, zveme Vás na online setkání v rodičovské kavárně, která jsou pořádaná v rámci projektu MAP Praha 3 pro vzdělávání. Tématem setkání je rozvoj grafomotoriky,

Květinový den 15. 5. 2024

Ve středu 15.5. se koná již 28. ročník sbírky Český den proti rakovině.  A naše škola je opět u toho. Několik dvojic dobrovolníků vyrazí ve středu

Skip to content