Přihlášky na střední školy – aktualizováno

Vážení rodiče,

jak jistě víte z veřejně dostupných zdrojů, došlo  ke změně v podávání přihlášek na střední školy. Veškeré dostupné informace jsou uvedeny na webu msmt.cz (ZDE) a především ve speciální aplikaci prihlaskynastredni.cz(ZDE) 

V této aplikaci v sekci Pro rodiče a žáky (ZDE)  a také v sekci Nejčastější dotazy (ZDE) najdete informace, které Vám pomůžou se v dané problematice zorientovat. Kromě toho je tam uvedený podrobný popis, jak přihlášky podat, informace o 1., 2. i dalších kolech přijímacího řízení atd. Pokud ještě nějaké informace na výše uvedených webech chybí, budou průběžně doplňovány, popř. své dotazy můžete zaslat na adresu prihlaskynastredni@msmt.cz.

Pro zájemce pořádáme informační schůzku v pondělí 12. 2. 24 od 17.00 v učebně informatiky, vzhledem k omezenému počtu míst je třeba přihlásit se předem.

Podrobnější informace včetně dalších odkazů na užitečné informace zasílám průběžně prostřednictvím zpráv ve Škole OnLine. V případě nejasností, dotazů a v případě zájmu o konzultaci mne kontaktujte e-mailem (cerna@lobkovicovo.cz) nebo pomocí zprávy ve Škole OnLine.

Přeji vám, abyste školy zvolili tak, že další než 1. kolo nebudete potřebovat.

H. Černá

Další články:

Aktuálně ve škole (26. týden)

pracoviště Lobkovicovo Sedmé ročníky jsou na týdenním lyžařský výcvikový kurz do Janova nad Nisou. V pondělí 26. 2. čeká 5.A a 5.B dopravní výchova. V

Kroužky doučování pro děti cizince

Kroužky doučování pro děti cizince probíhají v rámci projektu obce „Praha 3 – Společné soužití 2024“ na podporu držitelů dočasné ochrany spolufinancovaného Ministerstvem vnitra ČR.

Karneval

V únoru se ve družině konal tradiční karneval.   

Skip to content