Výsledky přijímacího řízení do 1. ročníku

Vážení rodiče,

o přijetí uchazečů  rozhodla škola na základě stanovených kritérií. Přijato bylo 90 dětí spádových (kritérium 1) podle vylosovaného pořadí.

Seznam přijatých dětí (uvedeny jsou registrační kódy) naleznete v přiloženém dokumentu (ZDE).

Pokud máte zájem o písemné rozhodnutí o přijetí Vašeho dítěte, můžete si ho vyzvednout v kanceláři školy od 9. května, termín si domluvte telefonicky s paní Bromovou (tel. 731 832 007, volejte pondělí – čtvrtek v době od 8.00 – 14.00).

Vzhledem k tomu, že o přijetí ke vzdělávání v naší škole (na obě pracoviště) mají zájem ještě  další prozatím nepřijatí uchazeči, žádám všechny rodiče, jejichž dítě je přijato a nastoupí na jinou školu, aby mi tuto skutečnost co nejrychleji oznámili a poskytli tak uvolněné místo těm, kteří na něj čekají, děkuji.

Uchazečům, které nebude možno přijmout, bude vystaveno rozhodnutí o nepřijetí.

Rozhodnutí o nepřijetí si můžete vyzvednout ve škole osobně:

9. května od 7.30 do 14.00

10. května od 7.30 do 12.00.

Rozhodnutí o nepřijetí, které si zákonný zástupce dítěte nevyzvedne osobně v uvedených termínech, bude zasláno poštou s doručenkou nebo do datové schránky zákonného zástupce. 

Mgr. Naděžda Hrebíková, ředitelka školy

 

oznameni-o-prijeti-hromadne-2023

 

Další články:

Pozvánka na rodičovskou kavárnu

Vážení rodiče, zveme Vás na online setkání v rodičovské kavárně, která jsou pořádaná v rámci projektu MAP Praha 3 pro vzdělávání. Tématem setkání je rozvoj grafomotoriky,

Květinový den 15. 5. 2024

Ve středu 15.5. se koná již 28. ročník sbírky Český den proti rakovině.  A naše škola je opět u toho. Několik dvojic dobrovolníků vyrazí ve středu

Skip to content